“Про те, що Карітас Суми надає допомогу дізналася натрапивши на оголошення в інтернеті. Вирішила прийти, спробувати. Їжа тут дуже смачна, ніби домашня”, — розповідає Марія Миколаївна.
Вона разом з донькою та онуком була вимушена пішки виходити з окупованого Маріуполя 22 березня минулого року. Якийсь час вони жили у волинській області, згодом перебралися в Суми. Жінка говорить, що дуже вдячна організації за підтримку і допомогу.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-21-1024x768.png)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-22-1024x768.png)
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-23-1024x768.png](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-23-1024x768.png)
Гарячі обіди отримують попередньо зареєстровані бенефіціари у межах проєкту #EmergencyAppeal.