КАРІТАС СУМИ ПРОДОВЖУЄ ВИДАЧУ ГАРЯЧИХ ОБІДІВ ДЛЯ ВПО ІЗ ВРАЗЛИВИМИ КАТЕГОРІЯМИ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ


Людмила Леонідівна та Раїса Львівна виїхали з Бахмута через російське вторгнення. Жінки вчилися в одному класі, а зараз разом ходять отримувати обіди. 

“Ми вантажитися під обстрілами, винайняли перевізника і виїхали, з трудом. Більше двох сумок не можна було брати, всі речі, що були у квартирі залишили, закрили її, розвернулися і пішли. Але тварин з собою вивезли: двох котиків і песика забрали”, — згадує Раїса Львівна.
Людмила Леонідівна ж виїхала з Бахмута трохи пізніше. Обрала Суми, адже тримала зв’язок з подругою дитинства. Розповідає, що дізналася про Карітас Суми та про допомогу, яку надає організація від інших переселенців. 

“Мені дуже приємно, що є така організація, яка про мене подбала. Тут ставляться до людей з повагою, увагу проявляють, телефонують особисто, щоб щось повідомити, підтримують. А яке щастя, що не треба готувати. Аж відчула себе якоюсь пані, хоча б раз в житті, — поділилася Раїса Львівна.

Гарячі обіди Карітас Суми надається проєктом «Продовження реагування надзвичайних ситуацій внаслідок бойових дій в Україні» #EmergencyAppeal23 та «Харчова та гігієнічна безпека для ВПО та місцевих жителів, які найбільше потребують, 2023» #FandH