Карітас Суми продовжує надавати харчові набори для мешканців та внутрішньо переміщених осіб з зони бойових дій


Ми хочемо поділитися з вами неймовірно важливою та важкою роботою, якою ми займаємося за сприяння Канадсько-Української фундації з метою допомоги тим, хто найбільше цього потребує.

Карітас Суми продовжує надавати харчові набори для мешканців та внутрішньо переміщених осіб з зони бойових дій.

Пані Марія разом з чоловіком мешкала в селі Грабовське, Краснопільського району. Зараз вони вимушено переїхали в Суми. Усією родиною, разом з онучкою звернулися до Карітасу Суми за допомогою.

“Там неможливо було залишатися, наш будинок знаходиться за 100 метрів до кордону. То світло зникає, то води немає. Гепають кожного дня, хата наша поки стоїть, проте на кухні вікна повибивали. Раніше в селі мешкало 600 людей, зараз залишилося близько сотні. Сумно і страшно від того, що села так бездушно вибивають”, — згадує Марія.

Жінка каже, що після перемоги неодмінно планує повернутися додому. Ці люди пережили неспростовно важкі моменти в своєму житті, вони залишили свої домівки але продовжують долати складнощі з великою сміливістю та надією на краще майбутнє.

Завдяки наданню харчових наборів ми сприяємо тим, хто постраждав від обстрілів або живе в безпосередній близькості до зони активних бойових дій. Наші набори – це не лише продукти, це символ нашої підтримки та любові до кожного бенефіціара.