А ми ділимося з вами їх історіями. Цього разу до нас завітали Галина Іванівна з онучкою Євангеліною.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-10-1024x920.png)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-9-1024x576.png)
Жінка разом з донькою та двома онуками вимушено переїхали з Бахмута. Її донька знаходить людей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах і яким потрібна допомога. А зять зараз на війні, захищає Україну.
Карітас Суми зміг забезпечити родину Галини Іванівни спальними наборами, до яких входять: матраци, ковдри, подушки, пледи та комплекти білизни. Також продуктовими наборами “Мудра справа”, а маленьку Євангеліну наші соціальні працівники порадували шоколадом.
Ця допомога надається людям, які щойно переїхали в Суми через війну і не мають необхідних речей для повноцінного життя.