В Просторі людей активного та поважного віку Карітас Суми продовжуємо вивчати інструменти та механізми громадської участі для налагодження ефективної взаємодії та комунікацій з місцевою владою. Цього разу розглянули практичні аспекти підготовки індивідуальних та колективних звернень громадян.
Зокрема, попрактикувалися у питанні звернення громадян через особистий прийом, електронною поштою, через електронну форму на офіційних сайтах місцевих рад. В планах – вивчення механізмів підготовки електронних петицій, запитів на доступ до публічної інформації та ін.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230310_105232-1024x769.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230310_104825-1024x769.jpg)