Карітас Суми надали гуманітарну допомогу бабусі з Великої Писарівки


Історія цієї бабусі вражає своєю витримкою, силою та натхненням до життя…

Бокань Олександра Федорівна, мешканка Великої Писарівки, проживає за 6 кілометрів від країни-агресорки, не втрачає віри в світле майбутнє та надихає всіх нас вірити в найкраще не сумувати, а насолоджуватись та проживати своє життя “тут і зараз”.

Завжди усміхнена, привітлива та добра не зважаючи на все, що прийшлося пережити в її житті. Все своє життя працювала, ростила дітей, тримали велике господарство, але в 2009 році сталося так, що Олександрі зробили дуже складну операцію на серці і навіть після цього жінка не втратила віру в життя.

Жінка згадує: “Бувало всяке в житті, але щоб наші сусіди на нас напали — не думали взагалі про це. Вони до нас ходили за продуктами, а тепер прийшли з війною. В мене це досі в голові не вкладається.”

Але попри обстріли кожного дня бабуся говорить:”Все буде добре”. Після цих слів на серці стає легше…

Коли Олександра дізналася, що є можливість отримати гуманітарну допомогу від Карітас Суми на її обличчі з’явилась усмішка.

“Хай їм допомагає Бог, дякую що допомагаєте”, — сказала жінка зі сльозами на очах.

 Жінка дякує БО “Парафіяльний благодійний фонд “Карітас Суми” за надану гуманітарну допомогу у вигляді харчового набору та набору для людей з інвалідністю. Допомога надана у тісній співпраці з Канадсько-Українською Фундацією та скандинавськими країнами.