“Дуже вдячна за допомогу, все таке смачне, мені дуже подобається. Їжі видають вдосталь, вистачає навіть не на один день”, — ділиться враженнями Олена, мати двох дітей.
Гаряче харчування Карітас Суми надається проєктом «Продовження реагування надзвичайних ситуацій внаслідок бойових дій в Україні» #EmergencyAppeal23 та «Харчова та гігієнічна безпека для ВПО та місцевих жителів, які найбільше потребують, 2023» #FandH
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/6-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/7-1024x768.jpg)
Ми віримо, що обід — це більше, ніж просто їжа. Це можливість зігріти серце і живить душу. Наша команда волонтерів та партнерів працює над тим, щоб забезпечити смачні та ситні обіди для тих, хто знаходиться в скрутному становищі.