Виїзна команда Карітас Суми доставила гуманітарну допомогу, у вигляді харчових наборів та одягу із «Соціального гардеробу», для підопічних Свеського психоневрологічного інтернату, яких нещодавно евакуювали із смт Свеса у місто Шостка, Шосткинського району, Сумської області. Сталося це після того, як у великодню ніч цього року, ворог наніс авіаудар по психоневрологічному інтернату в Свесі. Тоді дивом ніхто не постраждав, але будівля зазнала серйозних руйнувань.
Соціальні працівники Карітас Суми мали можливість поспілкуватися не тільки з керівником, а й з підопічними інтернату. У всіх своя доля, у всіх своя ситуація, у всіх своя хвороба. Але, навіть, з психологічними чи неврологічними розладами(захворюваннями) люди відзначаються жагою до повноцінного життя й талантами. Ми познайомилися з однією з вихованців інтернату. Вона радо спілкувалася з нами, та розповіла про свої таланти, що вона гарно співає та малює. Її картини виявилися прекрасними і неповторними роботами, які вражають. До речі, одну зі своїх робіт вона подарувала благодійному фонду Карітас Суми.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-10_14-37-50-766x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-10_14-37-51-766x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-10_14-37-52-766x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-10_14-37-54-766x1024.jpg)