Карітас Суми продовжує надавати допомогу людям, які покинули свої домівки через постійні обстріли та небезпеку, а зараз тимчасово проживають у Сумах.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-11_15-46-46-2-1-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-11_15-46-47-1024x817.jpg)
До нас завітали Алла та Віталій і отримали спальні набори — матраци, ковдри, подушки, пледи та комплекти білизни. Їх родина була вимушена переїхати з Бахмуту після початку повномасштабного вторгнення. Спочатку до Хмельницького, а згодом перебралися в Суми.
Полишаючи свої домівки, більшість людей змогли взяти найнеобхідніші речі, до яких не входять постіль, подушка чи ковдра. Саме тому ми надаємо не лише продуктові чи гігієнічні набори, але й спальні набори.
EmergencyAppeal23