Допомога, що зігріває серця: ділимося спогадами з видачі Карітас Суми харчових наборів від Канадсько-Української фундації


Це важливий напрямок допомоги мешканцям та внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій, які ще не отримували підтримк у цьому році. 
 
Пані Ганна приїхала з села Юнаківка, яке розташоване поряд з кордоном із ворогом.
“Життя там дуже страшне. Згадую — і плакати хочеться. Дуже часто стріляють, і вдень, і вночі ховаємося в погребі. А коли буває, що довго не обстрілюють, то я вже зі страху починаю труситися, що от-от почнеться”, — говорить жінка.
 
Ганна живе разом з чоловіком, вони пенсіонери. Жінка дякує БО “Карітас Суми” за гуманітарну допомогу, адже господарства вони не мають, лише 10 курочок, а пенсія маленька. Як би складно не було, говорить жінка, але надія на краще і віра в перемогу досі живі.
 
У цей важкий час, доки триває війна, багато людей опинилися в екстремальних умовах через бойові дії, надання харчових наборів стає життєвою необхідністю. Це не лише їжа для тіла, але і тепло для серця та душі.
 
Ми дякуємо Канадсько-Українській Фундації за підтримку, адже наші бенефіціари отримують не лише харчові набори, а й надію та підтримку.
 
❗️Наразі видача харчових наборів завершена.