Виїзна команда Карітас Суми на чолі з о.Аристархом в межах проєкту «Харчова та гігієнічна безпека, 2023» #FandH надала гуманітарну допомогу учасникам Шосткинського фізкультурно-спортивного клубу осіб з інвалідністю та багатодітним сімʼям з міста Шостки, Шосткинського району.
✅Також о.Аристарх разом з соціальними працівниками Карітас Суми відвідали підопічних Свеського психоневрологічного інтернату, яких ми постійно підтримуємо та допомагаємо. Отож і цього разу привезли гуманітарну допомогу та одяг із «Соціального гардеробу» проєкту Emergency Appeal 2023 Карітас Суми #EmergencyAppeal23
❤️Як завжди, нам приділила багато уваги талановита вихованиця інтернату Оксана і показала свої нові картини.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/12.09.23_FH2-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/12.09_23_FH2-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/12_09.23_FH2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/12_09_23_FH2-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/12.09.23___FH2-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/12.09.23.FH2_-768x1024.jpg)