🌟 До Дня Незалежності України: проєкт “Птахи незалежності”!🌟

Мобільна команда Інклюзивного простору розпочала захоплюючий проєкт у ХАБі “Незламні” ( м.Тростянець).

✨ Проєкт “Птахи незалежності” — це унікальна можливість для кожного з нас створити свого неповторного птаха, який символізуватиме нашу свободу та мрії. У процесі творчості ми разом виготовимо птахів, а потім опишемо їх політ, наповнений надією та прагненнями.

Але це ще не все! Завершенням нашого проєкту стане захоплююча розповідь від імені наших птахів, які поділяться своїми історіями та мріями. Як це виглядатиме? Це ви дізнаєтеся зовсім скоро!

🕊️ Слідкуйте за розвитком подій та приєднуйтесь до нас у цій креативній подорожі!

Записатися до фахівців мобільної команди Інклюзивного простору ви можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність Інклюзивного простору проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.