🎨 Давайте поговоримо про те, як мистецтво може стати справжньою приголомшливою пригодою для дітей!

А особливо коли йдеться про фарби Холі. Це неймовірно яскраві фарби, які використовуються на активностях наших “Веселкових канікул” для створення радісних хмарок кольорів.
🌈 Фарби Холі – це не лише веселощі, а й справжнє мистецтво самовираження для дітей. Вони можуть малювати і навіть бігати з ними, створюючи живописні мандрівки по білому паперу чи навіть по саду. Це прекрасний спосіб для дітей виразити свою творчість та відчуття свободи, та можливість позбутися тривог.
👨‍🎨 Помітно, що діти, які мають можливість розфарбовувати світ власними руками, розвивають свою уяву та моторику. Вони вчаться бачити світ у багатьох кольорах, навчаються спілкуватися через мистецтво і ділитися своїми враженнями!

🚗 Хто сказав, що машинки повинні бути звичайними? Фахівці Карітас Суми провели майстер-клас в Лебединській ТГ, на якому продемонстрували як створити машинку з підручних матеріалів, яка рухається за допомогою надування повітряної кульки!

А на завершення насичего тижня, ми готували улюблений освіжаючий напій – мохіто!🍹🍹🍹

🖊Записатися до фахівців Мобільної команди ПДД можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність Мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.