🌿 Актуальність збереження біорізноманіття! 🌿

Із питання важливості збереження різноманіття природи ми розпочали роботу над екопроєктами в Лебединській ТГ !

Діти були активними учасниками обговорення теми 🌱 ” Потреби людини в біоресурсах – екосистемні послуги” 🌱, оцінювали важливість збереження природи, адже кожен вид тварин і рослин має свою унікальну роль в екосистемі і ми повинні дбати про їхнє збереження!
🎨 Майстер-клас з виготовлення поробки дав можливість розкрити творчість де з орігамі ожили: метелик, бджілка, крапелька дощу. 🎨
🎉Наші активності завжди проходять з 🎵музичними руханками🎵, іграми. 🎉 Граючись, ми не тільки розважимося, а й покращимо наше фізичне здоров’я.
☕️ Чаювання ☕️ – це чудова можливість провести час у приємній компанії та поспілкуватися з друзями.
👨‍👩‍👧‍👦 На груповій консультації з батьками – психолог проводить тренінги щодо важливих аспектів виховання дитини, 💬 особистісного розвитку. Наш психолог готовий допомогти кожному знайти внутрішню гармонію та створити довірливі стосунки з дітьми!

Давайте разом робити кроки для збереження біорізноманіття!🌏

🖊Записатися до фахівців Мобільної команди ПДД можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність Мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.