Фахівці Інклюзивного простору у Роменській ТГ 🌟

Команда Інклюзивного простору в рамках проєкту “Спеціалізована підтримка та допомога дітям, особам з інвалідністю та їхнім сім’ям під час реагування на війну в Україні” здійснила виїзд у Роменську територіальну громаду.

👪 Наші фахівці надали необхідну підтримку та допомогу сім’ям, які цього потребують. Ми проводили індивідуальні консультації, групові заняття та активності, спрямовані на покращення ментального здоров’я та емоційного стану наших бенефіціарів.

Дякуємо всім, хто приєднався та довірив нам свій час і турботи. Разом ми сильніші і здатні зробити світ кращим. 💙

Діяльність Мобільної команди Інклюзивного простору проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.